Modul de prize SD I-CT26-48, Festool

Festool
741,00 RON (TVA inclus) 1.008,00 RON
Costurile de livrare nu sunt incluse.
Festool
Plateste in rate
38,20 RON Rata lunara
Calculator de rate Leanpay
Finantare prin Credit Online smart by BT Direct
Calculeaza rata
Cod produs - SKU 578078
Disponibil in 7-10 zile de la comanda

Descriere

Modul de prize Festool SD I-CT26-48

pentru CT 26/36/48 EI începând cu anul de fabricaţie 2025


Priza suplimentară pentru aspiratorul dumneavoastră.

Două prize pot fi fixate la aspirator dintr-o mişcare folosind acest modul separat. Acest lucru vă permite să treceţi de la pornire automată la curent continuu, de exemplu, pentru a racorda un încărcător - fără a porni aspiratorul direct. De asemenea, cele două prize economisesc timp la schimbarea poziţiilor de introducere, deoarece două scule pot fi racordate simultan. Modulul poate fi ataşat şi îndepărtat cu uşurinţă cu ajutorul suportului practic.
  • Cu posibilitate de comutare: De la funcţia de pornire automată la curent continuu prin simpla apăsare de buton
  • Fără schimbare enervantă a poziţiilor de introducere: Pot fi racordate două scule electrice în paralel
  • Montaj rapid: Suportul practic facilitează ataşarea şi îndepărtarea modulului de la aspirator
  • Compatibil: Cu toate modelele CT 26, 36, 48 EI începând cu anul de fabricaţie 2025

Puncte forte ale produsului

  • Curent pentru aplicaţia dumneavoastră.

    Comutare simplă de la funcţia de pornire automată pe curent continuu. Astfel poate fi racordat, de exemplu, un încărcător, pentru a încărca acumulatorii, fără ca aspiratorul să pornească.
  • Mai puţine schimbări a poziţiilor de introducere.

    Două scule pot fi racordate prin intermediul modulului, ceea ce reduce necesitatea de conectare/deconectare frecventă.
  • Utilizare flexibilă.

    Modulul poate fi montat şi demontat rapid prin intermediul unui suport la aspirator.

Detaliile produsului

Titlu 1

De la pornire automată la curent continuu

Prin comutarea simplă puteţi schimba între funcţia de pornire automată şi curent continuu.
Titlu 2

Pentru două scule

La modul se pot racorda în paralel două scule, scutindu-vă de grija reconectării acestora.
Titlu 3

Montat rapid

Suportul practic face foarte uşoară ataşarea sau îndepărtarea modulului de prize de la aspiratorul dumneavoastră.



Utilizari principale

  • Alimentare electrică concomitentă a două scule electrice

Specificatii tehnice:

Conţinut pachet 1
Dimensiuni (L x l x H) 160 x 122.00 x 85.00 mm
Tehnologie Bluetooth®
Greutatea produsului fără accesorii 0.50 kg

Pachetul contine:

  • montura/suport
  • bandă de fixare corespunzătoare

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review

Descriere brand

Peste 90 de ani: Pasiunea pentru scule electrice de înaltă calitate

Caracterul perfecţionist: Bun nu ne este niciodată suficient de bun

Exigenţele noastre tind spre perfecţiune şi spre asigurarea unei calităţi excepţionale a produselor fabricate de noi. Aceasta este o caracteristică specifică companiei Festool. Aceste valori sunt de asemenea specifice regiunii noastre pline de lideri de piaţă la nivel global şi de campioni ascunşi, a căror ingeniozitate şi creativitate, caracter practic şi respect faţă de calitate generează produse şi servicii excepţionale.